Ubytování, stravování    
         
   

Ubytování:
Turistická chata Prachov s kapacitou 40 lůžek je otevřena celoročně. V měsících červenec a srpen jsou pobyty týdenní, od soboty do soboty s polopenzí anebo plnou penzí. V ostatních měsících je počet dnů libovolný a stravování individuální.

Ubytování je nabízeno ve třech kategoriích:
Pro méně náročné skupiny
je ubytování zajištěno ve více lůžkových pokojích pro 5-12 osob.

Standardní ubytování ve dvou, tří a čtyřlůžkových pokojích s teplou a studenou vodou. Toalety a sprchy jsou situovány na chodbě.  Na pokojích není možnost vaření a je zakázáno používat topné a varné el.spotřebiče.

Komfortní apartmán
s kapacitou 2 až 4 osoby je novinkou pro náročnější klienty.  Apartmán nabízí obývací pokoj s televizí a audio, sedací soupravu a konferenční stolek. Ložnice je vybavena dvoulůžkem, konferenčním stolkem a dvěma křesly pro 3. a 4. osobu. Koupelna nabízí vanu a WC, dále apartmán obsahuje kuchyňský kout s lednicí a varnou konvicí.


Stravování:
Návštěvníci zde naleznou jak rychlé občerstvení, celodenní stravu tak i nabídku tradiční české kuchyně a místních specialit včetně zvěřinových. Restaurace a salonek s krbem je oblíbeným místem pro slavnostní příležitosti a pořádání svatebních hostin, životních jubileí, silvestrovských večerů i školení. Za příznivého počasí láká k posezení zahradní restaurace.

Ceny stravování: /včetně DPH, formou talonů/
Polopenze:  130,- Kč /den, děti do 10 let: 90,- Kč /den
Plná penze: 190,- Kč /den, děti do 10 let: 130,- Kč /den